media
05.11.2020

Vianočné gule podľa vlastnej fantázie

Vianočné ozdoby milujú všetci, nielen deti. Pre oveľa osobitejšiu atmosféru si však môžete sami ozdobiť svoje jedinečné vianočné ozdoby.

Celý článok
media
10.11.2019

Vytvorte si vlastné vianočné ozdoby

Vyrobte si vlastné vianočné ozdoby na stromček či adventný veniec s drevenými výrezmi v tvare hviezdy, zvončeka či kolieska.

Celý článok
media
02.03.2018

Ušite si veľkonočného zajačika z látky

Veľkonočný zajačik je jedným zo symbolov Veľkej noci. Ušite si spolu s nami vlastných zajačikov a vytvorte si tak originálnu veľkonočnú dekoráciu.

Celý článok
media
10.02.2017

Veselú Veľkú noc

Veľká noc nám síce ešte neklope na dvere, avšak rôzne veľkonočné dekorácie si môžete pripraviť v predstihu. Prinášame vám zopár inšpirácií, akými rôznymi spôsobmi sa dá urobiť výzdoba.

Celý článok
media
12.12.2016

Tip na netradičný darček

Nikto z nás nechce kúpiť "mačku vo vreci", avšak tento náš tip na netradičný darček takou malou mačkou vo vreci je. Náhrdelník s príveskom, do ktorého sa dá vložiť perla, je veľmi originálny darček, ktorý zaručene poteší. Háčik je v tom, že perla je ešte uzavretá v lastúre a obdarovaný si ju musí sám vybrať.

Celý článok
media
23.10.2016

Závesný adventný kalendár

Kto by sa netešil na Vianoce? Prekvapte svojich blízkych a spríjemnite si čakanie na Štedrý deň vlastnoručne vyrobeným adventným kalendárom. O rok ho budete môcť využiť znova.

Celý článok
media
07.10.2016

Darčekové balenie? Nechajte to na nás

Chcete u nás zakúpený tovar niekomu darovať a nemáte vhodnú krabičku? My vám to zabalíme! Vyrobíme vám krabičku presne na mieru.

Celý článok
media
04.10.2016

Vytvorte si vlastnú záložku do knihy

Tiež ste vášniví čitatelia a často sa strácate v množstve rozčítaných kníh? S nami si môžete vyrobiť vlastnú záložku s jedinečným dizajnom. Nikdy už nezabudnete, na ktorej stránke ste boli. Ak nemáte ešte žiadnu záložku alebo si chcete vyrobiť svoju vlastnú, ponúkame vám bohatý výber komponentov na jej vytvorenie.

Celý článok
media
31.08.2016

Dekoračné vence vyčarujú atmosféru

Dekoračné vence dokážu oživiť interiér alebo exteriér, zútulniť domov a tiež vyčarovať tú správnu atmosféru. Hodia sa perfektne ako jarná, veľkonočná, jesenná či vianočná dekorácia. Vytvoriť si ich môžete podľa vlastnej fantázie a vkusu.

Celý článok
media
29.08.2016

Čarovanie s papierom - quilling

Quilling alebo tiež papierový filigrán je umenie, ako vytvoriť pomocou stáčania úzkych papierových prúžkov originálne filigránové motívy. Z niekoľkých základných tvarov vzniknú blahoželania, prívesky na darčeky, ozdoby na stromček, dekorácie stola a mnoho ďalších motívov, vhodných pre akúkoľvek príležitosť.

Celý článok